20 Haziran 2015 Cumartesi

''GOLDEN BAZAAR'' BY TUVANAM

Herkese tekrardan merhabalar! :)
Kapalıçarşı'da Tuvana Büyükçınar imzasıyla 26 parçalık ''Golden Bazaar'' defilesi gerçekleştirildi. 550 yılın ilk defilesi; cesur, naif, ihtişamlı parçalardan oluşuyordu. Buram buram Kapalıçarşı kokan defilede bulunmak tabi ki benim için kaçınılmaz bir atmosferdi. Artık hepiniz ''Tuvanam'' markası adı altında staj yapıp çalışmış olduğumu biliyorsunuz. Bu sayede o tatlı heyecana tekrar ortak oldum. Tasarlanıp üretilen kıyafetlerin işlemelerini yapıyorsunuz ve defilede görünce kendinizle gururlanıyorsunuz. Hal böyleyken tasarımcının kendisiyle gururu ve heyecanı kim bilir nasıl olur?! Hepimizin emeğine sağlık!
Haberlerde göreceğiniz boy boy defile görsellerini  biraz sonraya bırakarak backstage'de soluklanmaya ne dersiniz? 
    

Baş mankenin Çağla Şikel ve Didem Soydan olduğu defile tek kelimeyle enfesti! Onları giydirme imkanımız olduğundan içten samimiyetlerini de tekrardan görmüş olduk. Anılar asla ölmez bu yüzden moda kutumun içine bunları da ekleyeceğim:)
Nefesler tutuldu vee heyecanlı bekleyiş başladı!
  
Müthiş bir kapanışla biten defilede varolmak, emeğimin geçmesi ve bu gurur çok mutlu edici. En büyük tebrik Tuvana Büyükçınar  ve onun yardımcı melekleri;  Selda Söylemez ve Nilay Tan'a..
Nice modalı günlere!
Beni daha da yakından takip etmek istiyorsanız --> tık tık!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Okuduğunuz için teşekkür ederim. Blogumu takip etmeyi, izleyici olarak katılmayı unutmayın!
Benim için her bir yorumun ayrı değeri vardır, sevgilerle:)